HISTORIA

Koncepcja założenia firmy nagłośnieniowej w Krośnie zrodziła się wiele lat temu, lecz dopiero w 2002 roku udało się ją wcielić w życie. Od samego początku jej istnienia profesjonalne podejście i amerykański styl zarządzania, praktykowany przez założyciela i właściciela firmy, przyczyniały się do jej dynamicznego rozwoju. Z roku na rok przybywało zamówień na nasze usługi, obsługiwaliśmy koncerty realizowane z coraz większym rozmachem, ale tym samym bardziej wymagające.

Nie pozostawaliśmy zatem bierni i z biegiem czasu, systematycznie poszerzaliśmy i ulepszaliśmy nasze zaplecze techniczne. Konieczne było również zatrudnienie nowych pracowników. Podczas realizacji zdobywaliśmy niezbędne doświadczenie i wiedzę, by sprostać rosnącym wymaganiom. Dowodem uznania dla nas była możliwość obsługi XIV Finału WOŚP w Krośnie wspólnie z Telewizją Polską.

OBECNIE

Na dzień dzisiejszy firma Megaton to zgrana ekipa wyszkolonych ludzi, posługujących się światowej klasy sprzętem takich firm jak EV, JBL, EAW, Marshall, Crown, Mackie, Lexicon, DBX, TC Electronic, Ashley, Shure, AKG, Sennheiser, AudioTechnica, Martin, Avolites, Eurolite i in.

Realizujemy przedstawienia, inscenizacje, spektakle teatralne i operowe, benefisy autorskie, imprezy firmowe, ale przede wszystkim koncerty kameralne i plenerowe. Współpracujemy z wieloma ośrodkami kultury i agencjami koncertowymi. Zapewniamy nagłośnienie i oświetlenie wszelkich imprez, od kameralnych wieczorów piosenki autorskiej po duże koncerty największych gwiazd polskiej estrady. Gwarantujemy profesjonalne podejście do pracy, zaangażowanie i niezawodny sprzęt.

megaton soundcraft series five