Profesjonalny sprzęt i zawodowa ekipa

Nasza firma angażuje się w 100% procentach w każde przedsięwzięcie jakiego się podejmuje. Dostosowujemy ofertę sprzętową w zależności od warunków realizacji i ich specyfiki.

Staramy się także na bieżąco uaktualniać nasz asortyment sprzętowy, aby sprostać coraz wyższym wymaganiom, stawianym w dzisiejszych raiderach. Oferujemy Państwu:

NAGŁOŚNIENIE

Dobieramy rodzaj aparatury i moc nagłośnienia w zależności od wymagań organizatora i warunków technicznych.

Megaton dysponuje sprzętem najlepszych światowych producentów, w tym systemem nagłośnienia EV line array połączonym z zestawem subwooferów EAW SB1000. Całość napędzana jest wzmacniaczami mocy Crown MacroTech.
Jako mikser FOH wykorzystywany jest model Midas PRO2 wraz z Stageboxem DL251. System monitorowy składa się z kolumn aktywnych JBL PRX 615. Jako konsoleta monitorowa służy nam Midas M32.

ZADASZENIA I PODESTY SCENICZNE

Konstrukcja zadaszeń zbudowana jest z materiałów DURA-Aluminium, używanych w produkcji lotniczej. Posiada wymagane patenty i atesty. W zależności od oczekiwań organizatora dostępnych jest kilka wariantów budowy konstrukcji estradowych, począwszy od zadaszenia 7x5m. Całość okna scenicznego utrzymana jest w estetycznych szarych i czarnych barwach

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę podestów scenicznych NivTec o regulowanej wysokości.
System ten daje nam możliwość zbudowania podwyższenia scenicznego w dowolnej kombinacji nawet na bardzo trudnym, spadzistym terenie.

OŚWIETLENIE

Na nasz system oświetleniowy składają się m.in. ruchome głowy MARTIN MAC 2000 Profile, MAC 2000 Performance, MAC 301, MAC 300, Robe 160XT, stroboskopy MARTIN Atomic3000, sterowniki DMX Avolites Pearl Expert Titan, SGM Studio Scan itd.

Do projektowania oświetlenia służą nam programy WYSIWYG, Capture Polar oraz Chamsys MaqicQ PC.

Zadzwoń i sprawdź listę dostępnego sprzętu oświetleniowego.

megaton koncert hey w krośnie